درباره شرکت

درباره شرکت

شرکت ساختمانی طاق گستر ثامن یکی از بزرگترین شرکت های پیمان کاری و خدماتی در زمینه انواع پوشش های ساختمانی و پوشش مبلمان شهری مانند سایبان ایستگاه اتوبوس ،پل عابر پیاده و پوشش گلخانه ای، جهت ساخت انواع گلخانه می باشد. زمینه کاری شرکت طراحی و محاسبه و ساخت و اجرای تمام اجزای یک پروژه می باشد که شامل فونداسیون ،دیوار ،اسکلت وپوشش وآب بندی نهایی می باشد. انجام بیش از 1000پروژه موفق در سطح تمام ایران از افتخارات این شرکت می باشد که بیانگر توان طراحی ومحاسبه و اجرا ودرنهایت قدرت مدیریت پیمان کاری این شرکت می باشد. نوع پروژه و نوع کار مهم نیست ،مهم این است که طراحی،محاسبه واجرای آن را به اکیپ های قدرتمند شرکت بسپارید تا تفاوت محسوسی را در ظرافت زیبایی و استحکام تجربه کنید.

شرکت ساختمانی طاق گستر ثامن

شرکت ساختمانی طاق گستر ثامن با در نظر گرفتن سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و برنامه ششم توسعه با هدف تامین ساختمان‏های ایمن، زیبا برای مشتریان، در افق زمانی 5 ساله آتی خود، چشم انداز خود را براساس ورود به بازار بورس اوراق بهادر در گروه انبوه سازان, توسعه گسترده در خاورمیانه,طراحی و اجرای سیستم کارآمد سنجش رضایت مشتری در سازمان بنا نهاده است.

شرکت ساختمانی طاق گستر ثامن به عنوان شرکت تخصصی و فعال در صنعت ساختمان، استراتژی های خود را بر پایه ی سرمایه گذاری, مشارکت, طراحی و اجرای پروژه های شهرسازی, ارتقای سطح دانش تخصصی برای استفاده از تکنولوژی نوین, تهیه و تولید کلیه لوازم ساختمانی, تهیه زمین برای خرید و اجاره بنا نهاده است.

- افزایش کیفیت مدیریتی و تخصصی در نحوه انجام کار.
- هم گامی با خواست ها و نیازهای صاحبان سهام.
- کاهش هزینه های غیرضروری در برابر سرمایه گذاری برای رشد توسعه کمی و کیفی شرکت.

شرکت ساختمانی طاق گستر ثامن سازمانی است یادگیرنده، پیشگام در عرصه مدیریت منابع انسانی در كشور، حافظ كرامت انسانی و پایبند به ارزشهای سازمانی، برخوردار از كاركنان حرفه‌ای باانگیزه, كارآفرین، خلاق، مسلط به دانش و مهارت بهره‌برداری از منابع، چالشگر و رقابت‌كننده در عرصه كسب و كارهای جهانی كه متناسب با اقتضائات بازار و فرهنگ سازمانهای یادگیرنده انتخاب شده و بطور مستمر پرورش می‌یابند

مهارت های ما

ما کوشیده ایم تا با بهره گیری از تکنولوژی مدرن و دانش مهندسی خدماتی با بالاترین سطح کیفی و متناسب با خواستهای مشتریان ارائه نماییم. چرا که معتقدیم رضایت مشتریان، بر اساس شناخت خواستهای واقعی و اصولی ایشان و اجرای دقیق و بی نقص آن قابل حصول خواهد بود.

60%
مدیریت دانش
50%
دستیابی به چشم انداز
70%
رضایت مشتریان

تیم ما

مهندس سید علی اکبر حسینیان

شرایط فعلی تکنولوژی

مهندس امیر رضا حسینیان

شرایط فعلی تکنولوژی

دکتر سهیل قره

شرایط فعلی تکنولوژی